Szkopuł

Witaj!

Wybierz konkurs, do którego chcesz teraz wejść. Żeby dostać się do nowego konkursu, poproś nauczyciela o link rejestracyjny.

Newsy

2017-03-03 22:23:29

Możliwość pobrania zgłoszeń z MAINa

Pod adresem https://szkopul.edu.pl/import_report/ jest formularz, dzięki któremu każdy możne pobrać wszystkie swoje zgłoszenia z systemu main.edu.pl. Dodatkowo w zadaniach z Archiwum zadań pojawiła się zakładka "Pobieranie raportów", która umożliwia pobranie zgłoszeń jedynie do danego zadania.

Zachęcamy do korzystania!

2016-10-15 22:48:50

(Prawie) wszystkie zadania z MAINa w Archiwum zadań!

W Archiwum zadań są już dostępne niemalże wszystkie zadania z serwisu main.edu.pl! Dodanie kilku zadań okazało się problematyczne ze względu na błędy przy wgrywaniu. Również te zadania niedługo będą dostępne.

W związku z tym opcja dodawania zadań z zewnętrznej witryny została zablokowana. Zadania można wyszukać w zakładce Archiwum zadań. Aby dodać zadanie do konkursu należy kliknąć w nazwę zadania oraz wybrać opcję "Add to contest".

2016-06-20 18:09:35

Baza zadań z MAINa

Jakiś czas temu na Szkopuła zostały wgrane zadania z MAINa. Mieszczą się one w zakładce "Archiwum zadań" po lewej stronie. Wiąże się to z kilkoma nowościami:

  • Z poziomu Archiwum można wysyłać zgłoszenia do zadań - jest to taka sama funkcjonalność, która istniała na MAINie.
  • Nie powinno się dodawać zadań do konkursów poprzez kopiowanie linku z portalu MAIN. Ta opcja zostanie niedługo usunięta. Zamiast tego należy wybrać zadanie z poziomu Archiwum i użyć znajdującego się po prawej na górze guzika "Add to contest".
  • Niektóre z zadań z różnych względów nie są wgrane lub też są wgrane z błędami. W przypadku zauważenia błędów prosimy o kontakt. Dysponujemy listą zadań, które nie zostały jeszcze wgrane, więc prosimy o nie zgłaszanie ich.
  • Zadania z Kursów na portalu MAIN nie zostały jeszcze wgrane, może kiedyś się pojawią.

2016-06-17 20:36:16

Migracja na oitimetoola

W dniu 20.06.2016 Szkopuł migruje na sprawdzanie deterministyczne, używane już na Olimpiadzie Informatycznej. Co to oznacza?

  • Czasy w zadaniach zmienią się; możliwe, że będzie trzeba nieznacznie zmienić limity czasowe w istniejących zadaniach. Programy w większości wypadków powinny przyspieszyć, więc rozwiązania wzorcowe raczej dostaną nie mniej punktów. W razie kłopotów prosimy o kontakt.
  • Udało nam się połączyć pulę maszyn sprawdzających Szkopuła i SIO2, dzięki czemu sprawdzanie powinno działać wielokrotnie szybciej.

Kontakt

Masz pytania lub uwagi? Coś jest nie tak? Skorzystaj z przycisku Kontakt w rogu strony lub napisz do nas.

Wspiera nas

Jane Street