Wieża

Limit pamięci: 32 MB

W Bajtocji wybudowano wysoką wieżę. Wejście na wieżę składa się z schodków, a każdy schodek ma pewną wysokość.

Bajtocką wieżę chce odwiedzić mieszkańców. Każda z osób posiada pewien wzrost, który pomaga w pokonywaniu kolejnych schodków. Aby mieszkaniec Bajtocji mógł wejść na pewien schodek, to musi być wyższy od wysokości schodka. Jeśli pewien schodek jest nie do przejścia przez mieszkańca, to zatrzymuje się on w danym miejscu na wieży - wyżej nie będzie mógł wejść.

Znając wysokości kolejnych schodków i osób zwiedzających wieżę chcielibyśmy wiedzieć, w którym miejscu zatrzyma się każdy mieszkaniec Bajtocji.

Wejście

Pierwszy wiersz wejścia zawiera dwie liczby całkowite (), oznaczające odpowiednio liczbę schodków prowadzących na wieżę oraz liczbę mieszkańców chcących odwiedzić wieżę. Kolejny wiersz zawiera liczb całkowitych () , gdzie oznacza wysokość -tego schodka. Pierwszy schodek znajduje się na samym dole wieży, a każdy kolejny wyżej od poprzednich. Następny wiersz wejścia zawiera liczb całkowitych ( ), gdzie oznacza wzrost -tego mieszkańca.

Wyjście

Pierwszy i jedyny wiersz wyjścia powinien zawierać liczb całkowitych , gdzie oznacza maksymalny numer schodka, na który może wejść -ty mieszkaniec Bajocji.

Przykład

Dla danych wejściowych:

3 6
2 5 1
1 2 3 4 5 6

poprawną odpowiedzią jest:

0 0 1 1 1 3

Autor zadania: Jacek Tomasiewicz.