Pinezki

Limit pamięci: 32 MB

Jaś wraca do domu, jednak na moście ktoś rozłożył w linii prostej pinezki. Most jest tak wąski, że nie można przejść obok - pinezki trzeba przeskoczyć. Pinezki nie są rozłożone wszystkie obok siebie, czasami znajdują się miejsca, na których można stanąć.

Most złożony jest z desek i na każdej z nich może znajdować się pinezka. Na deskach bez pinezek Jaś może stawać, natomiast na tych z pinezkami już nie. Chcielibyśmy wiedzieć, jak duży skok musi posiadać Jaś, aby mógł przejść na drugą stronę mostu. Długość skoku to liczb desek, które może maksymalnie przeskoczyć Jaś.

Wejście

W pierwszej linii wejścia znajduje się jedna liczba całkowita (), oznaczająca liczbę desek, z których zbudowany jest most. W kolejnym wierszu znajduje się liczb całkowitych , o wartościach , gdzie oznacza opis -tej deski: 0 - jeśli na desce nie ma pinezki, 1 - jeśli na desce jest pinezka.

Wyjście

Pierwszy i jedyny wiersz wyjścia powinien zawierać jedną liczbę całkowitą równą długości skoku Jasia, jaki musi posiadać, aby przedostać się na drugą stronę mostu.

Przykład

Dla danych wejściowych:

7
0 1 0 1 1 1 1

poprawną odpowiedzią jest:

4

Autor zadania: Joanna Bujnowska.