Przewracające się latarnie

Limit pamięci: 64 MB

Ostatnio burmistrz Bitocji postanowił wymienić latarnie na najstarszej ulicy w mieście. Jednakże jest ona dość długa, a z budżetem bywa różnie. Dlatego burmistrz Bajtazar zamierza wymienić przynajmniej najstarsze z latarni, tak by żaden uczestnik obozu informatycznego, przypadkowo ich nie przewrócił. Postanowiono, że wszystkie latarnie, które mają więcej niż 44 lata zostaną wymienione. Tobie przypada zaszczyt zliczenia ile latarni będzie podlegać wymianie. Co więcej, wymiana latarni kosztuje, dlatego musisz też sprawdzić czy fundusze przeznaczone na remont są wystarczające.

Wejście

W pierwszej linii wejścia znajdują się 3 liczby oddzielone spacjami: n – ilość latarni, y – koszt wymiany jednej latarni, z – fundusze przeznaczone na wymianę latarni. W drugiej linii znajduje się n liczb w oznaczających wiek kolejnych latarni. (1 <= n, y <= 1 000 000, 1 <= z <= 10^12, 1 <= w <= 100)

Wyjście

W pierwszej linii wyjścia wypisz ile latarni trzeba wymienić. W drugiej wypisz PRAWDA jeżeli starczy pieniędzy na ich wymianę, albo FAŁSZ jeżeli nie.

Przykład

Dla danych wejściowych:

5 10 30
22 33 45 31 62

poprawnym wynikiem jest:

2
PRAWDA